EKOTYKI - TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH 2018


Długo czekałam, aż będę miała możliwość uczestniczenia w targach. Ekotyki to miejsce w którym mamy szansę poznać najlepsze marki, tworzące naturalne kosmetyki, środki czystości, ekologiczne herbaty czy świece. Stoiska obsługiwane są przez osoby, które chętnie udzielają szczegółowych informacji na temat składników i samej marki. Kosmetyki możemy dobrać indywidualnie, dostępne są testery dzięki którym mamy szansę sprawdzić czy odpowiada nam zapach, gęstość lub wchłanialność danego produktu. Podczas targów kupiłam mniej niż planowałam. Tłumy ludzi, ogromne kolejki i mała przestrzeń trochę sprawiały, że czułam się osaczona. Jednak ilość osób uczestnicząca w wydarzeniu uświadomiła mi, iż kosmetyki naturalne zyskują na popularności z czego ogromnie się cieszę.  Głównym punktem na mojej liście zakupów były hydrolaty, postawiłam na różany z Ministerstwa Dobrego Mydła. Przeznaczony jest do każdego typu cery i mam nadzieję, że sprawdzi się pod olejek do twarzy. 

Zbliża się okres jesienno - zimowy w tym czasie częściej niż zwykle moje usta są spierzchnięte i pękaja. Wybrałam naturalne masełko o smaku kawy z Bosphaera do wieczornej pielegnacji oraz balsam do ust z Dotyk Kreacji, który zagości w mojej torebce.

Podczas targów można również otrzymać wiele testerów czy gratisów. Jest to o tyle dobre i miłe dla klienta, iż stopniowo mamy szansę wypróbować dany produkt i zdecydować się na pełnowymiarowe kosmetyki. 

Podsumowując, targi to idealna przestrzeń dla osób, które interesują się tą tematyką, chcą poznać bliżej ulubione marki i odkryć nowe kosmetyki. To miejsce pełne pozytywnych ludzi, inspiracji, pięknych zapachów i naturalnych dobroci. Kolejna edycja już za tydzień w Katowicach, a więc możecie skorzystać. Napiszcie w komentarzach jaka jest Wasza opinia na ten temat ? 

Do napisania - A.


1 komentarz

  1. Mój wzrok najbardziej przyciągnęła ta słodka babeczka do kąpieli:) O marce tych balsamów do ust nigdy nie słyszałam. Chętnie kiedyś też wybrałabym się na takie targi. W końcu mogłabym "pomacać" te wszystkie cudeńka, które nie są dla mnie stacjonarnie dostępne :)

    OdpowiedzUsuń